יחסי ציבור למשרד עורכי דין

על התפקיד של יחסי ציבור למשרד עורכי דין בפעילות של קידום הדיגיטלי

המטרה הסופית של פעולות יחסי ציבור למשרד עורכי דין היא להגיע לתודעת הלקוחות הפוטנציאליים. עקב המגבלות הפרסומיות על פעילותם של עורכי דין, יש חשיבות גדולה לפעילות יחסי ציבור למשרד עורכי דין על היכולות לגייס לקוחות חדשים לאורך זמן בהתאם לכללי האתיקה.

בניית מוניטין תקשורתי

האפשרות של יח"צ לעורכי הדין מאפשרת את הבנייה של מוניטין תקשורתי באמצעות כתבות וראיונות בכלי התקשורת. כתבות דרך יח"צ לעורך דין יכולות להתפרסם בעיתונים המובילים הן באזור של התוכן השיווקי והן במדור הדעות כתגובה לאירועים אקטואליים. יחסי ציבור לעו"ד יכול להכניס את שמו ועמדתו של עורך הדין לכתבות חדשותיות באמצעות הקשרים של משרד יחסי הציבור עם כתבי המשפט השונים.

שיווק במגוון אפיקים במקביל

שיווק וקידום דרך יחסי ציבור למשרד עורכי דין יכול לחסוך בתקציבי השיווק השונים ולהביא למספר גדול של לקוחות במהירות. מומלץ לשלב את התוצרים של פעילות יח"צ לעו"ד עם פעולות שיווק וקידום באתר במקביל. ישנם שני סוגים של קידום אתרים לעורכי דין והם קידום אורגני וקידום ממומן. בקידום ממומן הפירמה משלמת על מנת להופיע בחלק של הפרסומות בדף החיפוש הראשון, בתוצאה של מונח חיפוש ספציפי. 

קידום אורגני של כתבות וראיונות

הסוג השני של פעולות קידום אתרים למשרד עורך דין הוא קידום אורגני. גם כאן הקידום הוא עבור מילות חיפוש ספציפיות שהלקוחות מחפשים. רק שבקידום אורגני, תוצאות החיפוש יופיעו באופן טבעי במנוע החיפוש ללא תשלום נוסף על הפרסומת. העלאת כתבות, ראיונות ומאמרי יח"צ לעו"ד בנושאים, בתחום פעילות המשרד יכולים להביא בעבודה נכונה את האתר לדף הראשון של מנוע החיפוש בתוך תקופה קצרה ולזרם של לקוחות שנחשפו לפעילות יח"צ לעורך דין.

יחסי ציבור למשרד עורכי דין מהמקצוענים של התחום

חברת digitallaw מתמחת בשיווק דיגיטלי בדגש על יחסי ציבור למשרד עורכי דין וקידום אתרים. החברה מספקת מגוון של שירותים דיגיטליים עבור עורכי דין כולל תכונית כוללנית של מיתוג, עיצוב וקידום באונליין. חברת digitallaw  אף עוסקת בעיצוב מחודש ומתאים לדיגיטל של לוגואים, דפים ואתרים של פירמות עורכי דין. החברה משלימה את קידום האתרים שלה, עם ההטמעה באתר של פעילות יחסי ציבור של משרד עורכי הדין ועם תוכן ומאמרים הרלוונטיים, הן למנועי החיפוש והן עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים, שמבקרים באתר.

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם