קידום עורכי דין

כל מה שכדאי לדעת על קידום עורכי דין בדיגיטל

פעולות של קידום עורכי דין נועדו על מנת לגייס לקוחות חדשים. דרך החשיפה והנוכחות במרחב האינטרנטי, לקוחות נחשפים לפירמה ולפעילותה ופונים אליה, על מנת לקבל שירותים משפטיים מגוונים. ישנם שני סוגים של קידום עורכי דין והם קידום אורגני וקידום ממומן. בקידום ממומן הפירמה משלמת על מנת להופיע בחלק של הפרסומות בדף החיפוש, עבור תוצאה של מונחי חיפוש ספציפיים. 

תחרות גדולה על חשיפה ללקוחות

בישראל פועלים כמות גדולה מאוד של עורכי דין, בהשוואה לשאר המדינות המערביות. הדבר מייצר צורך מתמשך, של משרדי עורכי דין להתבלט דרך פעולות קידום לעורך דין. הקידום יכול ליצור את החשיפה הנוספת, שדרושה בפעילות קידום למשרד עורכי דין על מנת להצליח ולגייס את הלקוחות החדשים.

פעולות לקידום אורגני

הסוג השני של פעולות קידום לעורך דין, הוא קידום אורגני. גם כאן הקידום הוא עבור מילות חיפוש ספציפיות שהלקוחות מחפשים. רק שבקידום אורגני תוצאות החיפוש יופיעו באופן טבעי במנוע החיפוש, ללא תשלום נוסף על הפרסומת. כתיבת תוכן ומאמרים משפטיים לשם קידום לעורכי הדין בנושאים, בתחום פעילות המשרד יכולים להביא, בעבודה נכונה את קידום אתרים לעו"ד, לדף הראשון של מנוע החיפוש בתוך תקופה קצרה.

על תוכן אינפורמטיבי ונגיש

בעבר  קידום לעורכי הדין על ידי תוכן SEO לא היה תמיד ברמה גבוהה במיוחד. כיום מצופה ממאמר קידום אתרים לעורך דין, להיות אינפורמטיבי ונגיש, גם לקריאה של המבקרים באתר ולא רק עבור מנועי החיפוש. זאת מכיוון שהלקוחות באתר כאשר הם נתקלים במאמר, שלא כתוב טוב, הם מסיקים מסקנות שליליות לגבי מפרסם התוכן, דבר שפוגע במטרה הסופית של פעולות קידום משרד עורך דין.

קידום עורכי דין עם אנשי מקצוע מנוסים

חברת digitallaw מתמחת בשיווק דיגיטלי בדגש על קידום עורכי דין. החברה מספקת מגוון של שירותים דיגיטליים עבור קידום משרד עורך דין כולל מיתוג, עיצוב וקידום באונליין. לחברת digitallaw ניסיון רב עם קידום אתרים עבור עורכי דין עד לפסגת תוצאות החיפוש. החברה משלימה את קידום למשרד עורכי דין, עם ההטמעה באתר של פעילות יחסי ציבור של משרד עורכי הדין ועם תוכן ומאמרים הרלוונטיים, הן למנועי החיפוש והן עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים, שמבקרים באתר.

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם