מיתוג עורכי דין

על מיתוג עורכי דין ושיווק וקידום דיגיטלי

מיתוג עורכי דין נועד לבדל את משרד עורך הדין מהמתחרים בתחום. מיתוג מחדש יכול לכלול עיצוב לוגו עדכני, בניית אתר חדשני, צילומי תדמית, ופעולות יח"צ.

עיצוב לוגו מקצועי

בפעולות מיתוג למשרד עורך דין יש חשיבות לעיצוב הלוגו. במידה והוא מעוצב באופן מקצועי, הלוגו יכול לייצר נוכחות ויזואלית ומקצועית ולתרום לבניית המוניטין העסקי של הפירמה. הדבר החשוב לגבי לוגו עורכי דין הוא להצליח לשדר יוקרה לצד נגישות ותחושת אמון כלפי הלקוחות. מיתוג לעו"ד והטמעת הלוגו בפעולות השיווק, הפרסום של הפירמה צריך להיות אחיד לכל האתרים, פרסומים, מכתבים, הודעות מייל וכדומה.

אספקטים במיתוג

פעמים רבות  במהלך מיתוג למשרד עורכי דין לעיצוב מחדש של הלוגו יתלווה גם צילומי תדמית של עורכי הדין במשרד. הלוגו והצילומים הם מרכיבים חשובים בעיצוב האתר ובפעולות השיווק והקידום הנלוות עבור מיתוג לעו"ד. צילומי תדמית צריכים לשדר בטחון, עוצמה, נגישות והצלחה על מנת לתת את הרושם הראשוני הנכון למבקרים באתר. צילומים של אנשי מקצוע מנוסים יכולים למתג את המשרד כייצוגי, מקצועי ורשמי.

פלטפורמות לפירסום

ישנו מגוון רחב של פלטפורמות מיתוג באינטרנט לעורכי דין לפרסום של צילומי תדמית עם לוגו של משרד עורכי דין.  מלבד פרסומם באתר הבית כמובן, עורכי דין יכולים לפרסם את צילומי התדמית גם בעמוד העסקי ברשתות החברתיות, בפרסומי לשכת עורכי הדין ובכרטיס הביקור הדיגיטלי.

תדמית ויחסי ציבור

שילוב של לוגו מעוצב, צילומי תדמית ויחסי ציבור תורמים לבנייה של המוניטין התקשורתי עבור מיתוג למשרד עורך דין. כתבות דרך יח"צ לעורך דין יכולות להתפרסם בעיתונים המובילים הן באזור של התוכן השיווקי והן במדור הדעות כתגובה לאירועים אקטואליים. יחסי ציבור לעו"ד יכול להכניס את שמו ודעתו של עורך הדין לכתבות חדשותיות האמצעות הקשרים של משרד יחסי הציבור עם כתבי המשפט והפלילים השונים.

על תקציבי שיווק

שיווק וקידום דרך יחסי ציבור לשם מיתוג עורכי דין יכול לחסוך בתקציבי השיווק השונים ולהביא מספר גדול של לקוחות במהירות. מומלץ לשלב את התוצרים של פעילות יח"צ לעו"ד עם פעולות שיווק וקידום באתר במקביל על מנת להצליח בפעולות מיתוג למשרד עורכי דין.

מיתוג עורכי דין עם אנשי מקצוע מנוסים וותיקים

חברת digitallaw מתמחת בשיווק דיגיטלי בדגש על מיתוג עורכי דין. לחברת digitallaw ניסיון רב עם קידום אתרים כמו גם עם מיתוג באינטרנט לעורכי דין. 

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם