להיות במקום הנכון בזמן הנכון

פרסום עורכי דין איכותי ידאג שהלקוחות שלכם ימצאו אתכם בזמן שהם מחפשים אתכם

ברוכים הבאים אל העולם החדש

עורכי דין – אנחנו כאן בשבילכם​

פרסום עורכי דין, בניית אתרים, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות, צילום, כתיבת תוכן, יח"צ וייעוץ יחד עם מיתוג נכון יהוו כלים עיקריים להעצמת החברה שלכם.
אנחנו נטפל בכל התהליך – אתם תדאגו לטפל בכל הפניות

 

נגן וידאו

היתרונות שלנו

מפרסמים עורכי דין במקומות הנכונים ​

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יכולים לחפש אתכם כל היום, אך אם אין לפירמה שלכם:

– אתר אינטרנט רספונסיבי
– דפים עסקיים ברשתות החברתיות: פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
– כתבות, עלונים ופרסומים עם פרטי קשר בעיתונות הכתובה

היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים כיצד להקים אתרים המותאמים במיוחד לעורכי דיןלפרסם עורכי דין בקבוצות הנכונות ברשתות החברתיות, לפרסם את המאמרים שלכם באתרים הנכונים ולכם הזדמנויות להופיע בעיתונים ובערוצי טלוויזיה שהם נכונים לכם.פרסום עורכי דין מטרתו לאפשר ללקוחות שלכם לגלות אתכם. ברגע שנעניק ללקוחות שלכם את היכולת למצוא אתכם, אתם תגדילו את הסיכויים שיפנו אליכם באלפי מונים.

חווית לקוח

פרסום עורכי דין איכותי ידאג שכשהלקוחות שלכם ימצאו אתכם, הם יאהבו את מה שהם רואים: בעיתונות הכתובה, הם יוכלו להתרשם מהמוניטין, המקצועיות והנוכחות היוקרתית שלכם בעיתונים ומגזינים ידועים. ברשת, הם יוכלו להכיר את הפירמה שלכם, ללמוד אודות השירותים שלכם, להיחשף לשירות המקצועי והממוקד שאתם מציעים. אבל זה לא הכול, רק להראות אתכם זה לא אומר שהם ישר ירצו אליכם, הם צריכים גם טריגר שיגרום להם להוציא את הסלולר מהכיס ולחייג. בפרסום שלנו אנחנו דואגים ליצור אצל הלקוח את הצורך הזה על ידי חווית לקוח מיוחדת שפתחנו בדיגיטלו. 

תוכן הוא המלך

פרסום עורכי דין מקצועי סופו במשפך מכירה אפקטיבי. לאחר שהלקוחות שלכם הצליחו למצוא אתכם בקלות ומצאו פלטפורמות מרשימות ונוחות עבורם, כעת הם מעוניינים מספיק לקרוא אודותיכם, ולגלות אם אתם אכן עורכי הדין שיצילו אותם מ"התיק שנפל עליהם" כאן אנחנו נכנסים, אנחנו יוצרים תוכן מעניין ולא רק משפטי, בגובהה העיניים שפשוט כייף לקרוא אותו והוא גם מובן.
באמצעות התוכן, אתם יכולים לפתח מערכת יחסים דו-סטרית עם הלקוחות, לסייע להם ללמוד אודותיכם, לפתח כלפיכם אמון וליהנות מתוכן אינפורמטיבי בעולם המשפט.
אנו נדאג לייצר פרסום עורכי דין קולח, שכולל תוכן שמותאם להעדפות הגלישה של הלקוחות שלכם. כך הלקוחות יוכלו להזדהות עמו בקלות, להרגיש כי אתם אכן מבינים לליבם וכי הדרך הכי טובה למצוא פתרון לבעיה שלהם, היא להתקשר אליכם.
החברה שלנו מתמחה בהליכי אפיון, הקמה והטמעה מנצחים של תכני פרסום לעורכי דין. הצוות שלנו מורכב מששה מומחים, שעובדים מאז ועד היום עם עורכי דין במטרה לייצר את הבידול של הפירמה שלכם ולהדגיש אותה בכל הכלים הקיימים על ידי תוכן אישי, מקצועי וממוקד לקהל היעד.

כאשר תפנו אל הלקוחות שלכם בגובה העיניים שלהם, הם ישימו לב לפירמה שלכם, יחושו כי אתם מבינים אותם, כי אתם רוצים להיות התרופה למכה שלהם.

רוצים לקבל חבילה מותאמת רק לכם?

השאירו פרטים ונפגש לקפה

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם