פרסום עורכי דין

כתבנו לכם כמה נקודות סופר חשובות על פרסום משרדי עורכי דין.
מה חשוב מה פחות חשוב, מה אנחנו עושים ואיך זה ישפיע עליכם

עורכי דין – אנחנו כאן בשבילכם​

קצת על השירותים שלנו: פרסום עורכי דין, בניית אתרים, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות, צילום, כתיבת תוכן, יח”צ וייעוץ יחד עם מיתוג נכון יהוו כלים עיקריים להעצמת החברה שלכם.
אנחנו נטפל בכל התהליך – אתם תדאגו לטפל בכל הפניות (וגם אם בזה יהיו לכן בעיות, נדאג גם לזה!)  לקבלת מענה מהיר השאירו פרטים או חייגו 077-997-8619

 

נגן וידאו

מה זה פרסום איכותי למשרדי עורכי דין

להיות במקום הנכון בזמן הנכון

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יכולים לחפש אתכם כל היום, אך אם אין למשרד שלכם:

– אתר אינטרנט רספונסיבי – שבאמת ממיר (גורם לאנשים להתקשר או להשאיר פרטים) 
– דפים עסקיים ברשתות החברתיות: פייסבוק ולינקדאין
– כתבות, עלונים ופרסומים עם פרטי קשר בעיתונות הכתובה

אז הם לא יגיעו אליכם…

היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים כיצד להקים אתרים המותאמים במיוחד לעורכי דיןלפרסם עורכי דין בקבוצות הנכונות ברשתות החברתיות, לפרסם את המאמרים שלכם באתרים הנכונים ולתת לכם הזדמנויות להופיע בגוגל שמחפשים את התחום התמחות שלכם, לצוץ בפייסבוק בדיוק לבן אדם הנכון ולהופיע בכל מדיה בפני הלקוח הפוטנציאלי שלכםפרסום עורכי דין מטרתו לאפשר ללקוחות שלכם ליצור אתכם קשר ולהרגיש שהם עושים את הבחירה הנכונה. 

מיתוג נכון וחווית לקוח

פרסום עורכי דין איכותי ידאג שכשהלקוחות שלכם ימצאו אתכם, הם יאהבו את מה שהם רואים: בעיתונות הכתובה, הם יוכלו להתרשם מהמוניטין, המקצועיות והכי חשוב, להבין שאתם הפתרון האידיאלי בשבילם. 

ברשת, הם יוכלו להכיר את הפירמה שלכם, ללמוד אודות השירותים שלכם, להיחשף לשירות המקצועי והממוקד שאתם מציעים. אבל זה לא הכול, רק להראות אתכם זה לא אומר שהם ישר ירצו אליכם, הם צריכים גם טריגר שיגרום להם להוציא את הסלולר מהכיס ולחייג. בפרסום ובמיתוג שלנו אנחנו דואגים ליצור אצל הלקוח את הצורך הזה ואת התחושה שאתם המשרד האידיאלי בשבילו על ידי חווית לקוח ומיתוג מיוחדים שפתחנו בדיגיטלו. 

תוכן הוא המלך

פרסום עורכי דין מקצועי סופו במשפך מכירה אפקטיבי. לאחר שהלקוחות שלכם הצליחו למצוא אתכם בקלות ומצאו פלטפורמות מרשימות ונוחות עבורם, כעת הם מעוניינים מספיק לקרוא אודותיכם, ולגלות אם אתם אכן עורכי הדין שיצילו אותם מ”התיק שנפל עליהם” כאן אנחנו נכנסים, אנחנו יוצרים תוכן מעניין ולא רק משפטי, בגובהה העיניים שפשוט כייף לקרוא אותו והוא גם מובן.
באמצעות התוכן, אתם יכולים לפתח מערכת יחסים דו-סטרית עם הלקוחות, לסייע להם ללמוד אודותיכם, לפתח כלפיכם אמון וליהנות מתוכן אינפורמטיבי בעולם המשפט.
אנו נדאג לייצר פרסום עורכי דין קולח, שכולל תוכן שמותאם להעדפות הגלישה של הלקוחות שלכם. כך הלקוחות יוכלו להזדהות עמו בקלות, להרגיש כי אתם אכן מבינים לליבם וכי הדרך הכי טובה למצוא פתרון לבעיה שלהם, היא להתקשר אליכם.
החברה שלנו מתמחה בהליכי אפיון, הקמה והטמעה מנצחים של תכני פרסום לעורכי דין. הצוות שלנו מורכב מששה מומחים, שעובדים מאז ועד היום עם עורכי דין במטרה לייצר את הבידול של הפירמה שלכם ולהדגיש אותה בכל הכלים הקיימים על ידי תוכן אישי, מקצועי וממוקד לקהל היעד.

כאשר תפנו אל הלקוחות שלכם בגובה העיניים שלהם, הם ישימו לב לפירמה שלכם, יחושו כי אתם מבינים אותם, כי אתם רוצים להיות התרופה למכה שלהם.

רוצים לקבל חבילה מותאמת רק לכם?

השאירו פרטים וניפגש לקפה

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם