fbpx

ברוכים הבאים אל העולם החדש

DigitaLaw - פרסום לעורכי דין

עורכי דין – אנחנו כאן בשבילכם

פרסום עורכי דין, יצירת קמפיינים שיווקים במנועי החיפוש והרשתות החברתיות, יח"צ נכון וקידום מאמרים באתרים חזקים, יהוו כלים עיקריים להעצמת הפירמה שלכם
אנחנו נטפל בכל התהליך – אתם תדאגו לטפל בכל הפניות

 

נגן וידאו

היתרונות שלנו על קצה המזלג

מפרסמים עורכי דין במקומות הנכונים

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יכולים לחפש אתכם כל היום, אך אם אין לפירמה שלכם:

– אתר אינטרנט רספונסיבי
– דפים עסקיים ברשתות החברתיות: פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
– כתבות, עלונים ופרסומים עם פרטי קשר בעיתונות הכתובה

היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים כיצד להקים אתרים המותאמים במיוחד לעורכי דין, לפרסם עורכי דין בקבוצות הנכונות ברשתות החברתיות, לפרסם את המאמרים שלכם באתרים הנכונים ולכם הזדמנויות להופיע בעיתונים ובערוצי טלוויזיה שהם נכונים לכם.פרסום עורכי דין מטרתו לאפשר ללקוחות שלכם לגלות אתכם. ברגע שנעניק ללקוחות שלכם את היכולת למצוא אתכם, אתם תגדילו את הסיכויים שיפנו אליכם באלפי מונים.

חווית לקוח

פרסום עורכי דין איכותי ידאג שכשהלקוחות שלכם ימצאו אתכם, הם יאהבו את מה שהם רואים: בעיתונות הכתובה, הם יוכלו להתרשם מהמוניטין, המקצועיות והנוכחות היוקרתית שלכם בעיתונים ומגזינים ידועים. ברשת, הם יוכלו להכיר את הפירמה שלכם, ללמוד אודות השירותים שלכם, להיחשף לשירות המקצועי והממוקד שאתם מציעים. אבל זה לא הכול, רק להראות אתכם זה לא אומר שהם ישר ירצו אליכם, הם צריכים גם טריגר שיגרום להם להוציא את הסלולר מהכיס ולחייג. בפרסום שלנו אנחנו דואגים ליצור אצל הלקוח את הצורך הזה על ידי חווית לקוח מיוחדת שפתחנו בדיגיטלו. 

תוכן הוא המלך

פרסום עורכי דין מקצועי סופו במשפך מכירה אפקטיבי. לאחר שהלקוחות שלכם הצליחו למצוא אתכם בקלות ומצאו פלטפורמות מרשימות ונוחות עבורם, כעת הם מעוניינים מספיק לקרוא אודותיכם, ולגלות אם אתם אכן עורכי הדין שיצילו אותם מ"התיק שנפל עליהם" כאן אנחנו נכנסים, אנחנו יוצרים תוכן מעניין ולא רק משפטי, בגובהה העיניים שפשוט כייף לקרוא אותו והוא גם מובן.
באמצעות התוכן, אתם יכולים לפתח מערכת יחסים דו-סטרית עם הלקוחות, לסייע להם ללמוד אודותיכם, לפתח כלפיכם אמון וליהנות מתוכן אינפורמטיבי בעולם המשפט.
אנו נדאג לייצר פרסום עורכי דין קולח, שכולל תוכן שמותאם להעדפות הגלישה של הלקוחות שלכם. כך הלקוחות יוכלו להזדהות עמו בקלות, להרגיש כי אתם אכן מבינים לליבם וכי הדרך הכי טובה למצוא פתרון לבעיה שלהם, היא להתקשר אליכם.
החברה שלנו מתמחה בהליכי אפיון, הקמה והטמעה מנצחים של תכני פרסום לעורכי דין. הצוות שלנו מורכב מששה מומחים, שעובדים מאז ועד היום עם עורכי דין במטרה לייצר את הבידול של הפירמה שלכם ולהדגיש אותה בכל הכלים הקיימים על ידי תוכן אישי, מקצועי וממוקד לקהל היעד.

כאשר תפנו אל הלקוחות שלכם בגובה העיניים שלהם, הם ישימו לב לפירמה שלכם, יחושו כי אתם מבינים אותם, כי אתם רוצים להיות התרופה למכה שלהם.

הכירו את איש השיווק והפרסום

עומרי נאור

מרצה לשיווק דיגיטלי ומשווק דיגיטלי, היוצר קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש.

פרסום לעורכי דין = המומחיות שלנו

פרסום עורכי דין הוא מונח רחב, שהמטרה שלו היא אחת – לייצר לכם לקוחות שיתקשרו וישכרו את השירותים שלכם.
הלקוחות הללו כולם מחכים רק לכם, אבל כל עוד אתם לא מאפשרים להם לראות אתכם ברשת, בעיתונות הכתובה ובטלוויזיה, אתם בלתי-נראים בפניהם.

הלקוחות שלכם יכולים לנסות ולמצוא אתכם מהשחר ועד הליל, אך רוב הפעמים הם עלולים למצוא את המתחרים שלכם. כאשר הם יבחרו בהם, הם לא יעשו זאת בהכרח משום שהם עורכי הדין הטובים ביותר למשימה, אלא משום שהיה קל למצוא אותם, ללמוד אודות הפירמה ואודות הכדאיות לבחור בהם, על פניכם.

פרסום עורכי דין נכון, יסייע ללקוחות לגלות אתכם באמצעות תכנים פרסומיים חדים. התכנים הללו הם מה ש"יקנה" אותם, ויניע אותם להתקשר אליכם.
פרסום עורכי דין קולח ומזמין מתייחס למספר אספקטים עיקריים, שחיוני ליישם בכדי לאפשר ללקוחות שלכם לבחור רק בכם.

דברו איתנו

נשמח לשמוע ממכם בכל נושא!

תודה שהשארת פרטים
נחזור אליך בהקדם!