לוגו עורכי דין

על לוגו עורכי דין ושיווק וקידום דיגיטלי

לוגו עורכי דין במידה והוא מעוצב באופן מקצועי יכול לייצר נוכחות ויזואלית ומקצועית ולתרום לבניית המוניטין העסקי של הפירמה. הדבר החשוב לגבי לוגו עורכי דין הוא להצליח לשדר יוקרה לצד נגישות ותחושת אמון כלפי הלקוחות. הטמעת הלוגו בפעולות השיווק, הפרסום והמיתוג של הפירמה צריכה להיות אחידה לכל האתרים, פרסומים, מכתבים, הודעות מייל וכדומה.

לוגו ותדמית

פעמים רבות לעיצוב מחדש של לוגו עורכי דין יתלווה גם צילומי תדמית של עורכי הדין במשרד. הלוגו והצילומים הם מרכיבים חשובים בעיצוב האתר ובפעולות השיווק והקידום הנלוות. צילומי תדמית צריכים לשדר בטחון, עוצמה, נגישות והצלחה על מנת לתת את הרושם הראשוני הנכון למבקרים באתר. צילומים של אנשי מקצוע מנוסים יכולים למתג את המשרד כייצוגי, מקצועי ורשמי.

צילומי תדמית למגוון פלטפורמות

ישנו מגוון רחב של פלטפורמות לפרסום של צילומי תדמית עם לוגו של משרד עורכי דין.  מלבד פרסומם באתר הבית כמובן, עורכי דין יכולים לפרסם את צילומי התדמית גם בעמוד העסקי ברשתות החברתיות, בפרסומי לשכת עורכי הדין ובכרטיס הביקור הדיגיטלי.

תדמית ויחסי ציבור

שילוב של לוגו מעוצב, צילומי תדמית ויחסי ציבור תורמים לבנייה של המוניטין התקשורתי. כתבות דרך יח"צ לעורך דין יכולות להתפרסם בעיתונים המובילים הן באזור של התוכן השיווקי והן במדור הדעות כתגובה לאירועים אקטואליים. יחסי ציבור לעו"ד יכול להכניס את שמו ודעתו של עורך הדין לכתבות חדשותיות האמצעות הקשרים של משרד יחסי הציבור עם כתבי המשפט והפלילים השונים.

על תקציבי שיווק

שיווק וקידום דרך יחסי ציבור למשרד עורכי דין יכול לחסוך בתקציבי השיווק השונים ולהביא מספר גדול של לקוחות במהירות. מומלץ לשלב את התוצרים של פעילות יח"צ לעו"ד עם פעולות שיווק וקידום באתר במקביל.

לוגו עורכי דין מהמקצוענים של התחום

חברת digitallaw מתמחת בשיווק דיגיטלי בדגש על לוגאים למשרד עורך דין. לחברת digitallaw ניסיון רב עם בקידום אתרים עבור עורכי דין עד לפסגת תוצאות החיפוש. החברה אף עוסקת בעיצוב מחודש ומתאים לדיגיטל של לוגואים, דפים ואתרים של פירמות עורכי דין. החברה משלימה את קידום האתרים שלה, עם ההטמעה באתר של פעילות יחסי ציבור של משרד עורכי הדין ועם תוכן ומאמרים הרלוונטיים, הן למנועי החיפוש והן עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים, שמבקרים באתר.

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם