קידום אתרים לעורכי דין

כל מה שרצית לדעת על קידום אתרים לעורכי דין

פעולות של קידום אתרים לעורכי דין נועדו על מנת לגייס לקוחות חדשים. דרך החשיפה והנוכחות במרחב האינטרנטי, לקוחות נחשפים לפירמה ולפעילותה ופונים אליה, על מנת לקבל שירותים משפטיים מגוונים. ישנם שני סוגים של קידום אתרים לעורכי דין והם קידום אורגני וקידום ממומן. בקידום ממומן הפירמה משלמת על מנת להופיע בחלק של הפרסומות בדף החיפוש הראשון, עבור תוצאה של מונח חיפוש ספציפי. 

קידום אורגני

הסוג השני של פעולות קידום אתרים למשרד עורך דין, הוא קידום אורגני. גם כאן הקידום הוא עבור מילות חיפוש ספציפיות שהלקוחות מחפשים. רק שבקידום אורגני תוצאות החיפוש יופיעו באופן טבעי במנוע החיפוש, ללא תשלום נוסף על הפרסומת. כתיבת תוכן ומאמרים משפטיים בנושאים, בתחום פעילות המשרד יכולים להביא, בעבודה נכונה את קידום אתרים לעו"ד, לדף הראשון של מנוע החיפוש בתוך תקופה קצרה.

תוכן אינפורמטיבי וקריא

בעבר קידום אתרים לעו"ד על ידי תוכן SEO לא היה תמיד ברמה גבוהה במיוחד. כיום מצופה ממאמר קידום אתרים לעורך דין, להיות אינפורמטיבי ונגיש, גם לקריאה של המבקרים באתר ולא רק עבור מנועי החיפוש. זאת מכיוון שהלקוחות באתר כאשר הם נתקלים במאמר, שלא כתוב טוב, הם מסיקים מסקנות שליליות לגבי מפרסם התוכן, דבר שפוגע במטרה הסופית של פעולות הקידום.

חשיפה ללקוחות

בישראל פועלים כמות גדולה מאוד של עורכי דין, בהשוואה לשאר המדינות המערביות. הדבר מייצר צורך מתמשך, של משרדי עורכי דין להתבלט דרך פעולות קידום אתרים לעורכי דין. קידום אתרים לעורך דין יכול ליצור את החשיפה הנוספת, שדרושה על מנת להצליח לגייס לקוחות חדשים.

קידום אתרים לעורכי דין עם המקצוענים של התחום

חברת digitallaw מתמחת בשיווק דיגיטלי בדגש על קידום אתרים למשרד עורך דין. החברה מספקת מגוון של שירותים דיגיטליים עבור עורכי דין כולל תכונית כוללנית של מיתוג, עיצוב וקידום באונליין. לחברת digitallaw ניסיון רב עם קידום אתרים עבור עורכי דין עד לפסגת תוצאות החיפוש. החברה אף עוסקת בעיצוב מחודש ומתאים לדיגיטל של לוגואים, דפים ואתרים של פירמות עורכי דין. החברה משלימה את קידום האתרים שלה, עם ההטמעה באתר של פעילות יחסי ציבור של משרד עורכי הדין ועם תוכן ומאמרים הרלוונטיים, הן למנועי החיפוש והן עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים, שמבקרים באתר.

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם