שיווק עורכי דין

מה צריך לדעת על שיווק עורכי דין וקידום דיגיטלי

שיווק עורכי דין  דרך קידום דיגיטלי יכול לחסוך בתקציבי השיווק השונים ולהביא מספר גדול של לקוחות במהירות. פעולות שיווק עורכי דין יכולים לכלול, מיתוג מחדש, צילומי תדמית ובניית אתר חדש המשלב מאמרים מקצועיים ומאמרים לקידום אורגני. בנוסף ניתן לשלב את התוצרים של פעילות יחסי ציבור והעלאתם לאתר של ראיונות וכתבות הרלוונטיים לפעולות השיווק והקידום של האתר.

תכונית שיווק דיגיטלי כוללת

במהלך תכונית שיווק למשרד עורך דין ניתן גם לעצב מחדש את הלוגו של הפירמה. במידה והלוגו מעוצב באופן מקצועי, הוא יכול לייצר נוכחות ויזואלית ומקצועית ולתרום לבניית המוניטין העסקי של החברה. הדבר החשוב בלוגו לגבי שיווק למשרד עורך דין הוא להצליח לשדר יוקרה לצד נגישות ותחושת אמון כלפי הלקוחות.

על תדמית ויחסי ציבור

שילוב של לוגו מעוצב, צילומי תדמית ויחסי ציבור בתכונית שיווק דיגיטלי לעורך דין תורמים לבנייה של המוניטין התקשורתי. כתבות דרך יח"צ לעורך דין יכולות להתפרסם בעיתונים המובילים הן באזור של התוכן השיווקי והן במדור הדעות כתגובה לאירועים אקטואליים ולשמש לשם שיווק למשרד עורכי דין.

שיווק דרך קידום אורגני

פעולות קידום אתרים למשרדי עורכי דין ניתן לעשות גם באופן אורגני. שיווק דיגיטלי לעורך דין דרך קידום אורגני הוא באמצעות העלאת התוכן לפסגת תוצאות החיפוש, עבור מילות חיפוש ספציפיות. כתיבת תוכן ומאמרים משפטיים בנושאים, בתחום פעילות המשרד יכולים להביא, בעבודה נכונה את התוכן הרלוונטי לדף הראשון של מנוע החיפוש בתוך תקופה קצרה.

קידום של תוכן אינפורמטיבי וקריא

בעבר שיווק דיגיטלי לעורכי הדין של תוכן SEO לא תמיד היה ברמה גבוהה במיוחד. כיום מצופה ממאמר קידום אתרים לעורך דין, להיות אינפורמטיבי ונגיש, גם לקריאה של המבקרים באתר ולא רק עבור מנועי החיפוש. זאת מכיוון שהלקוחות באתר כאשר הם נתקלים במאמר, שלא כתוב טוב, הם מסיקים מסקנות שליליות לגבי מפרסם התוכן, דבר הפוגע במטרה הסופית של פעולות הקידום.

שיווק עורכי דין מאת המקצוענים של התחום

חברת digitallaw מתמחת בתחום של שיווק עורכי דין. לחברת digitallaw ניסיון רב עם קידום אתרים עבור עורכי דין עד לפסגת תוצאות החיפוש עבור שיווק למשרד עורכי דין. החברה יודעת להוביל את לקוחותיה לתוכנית סדורה של שיווק דיגיטלי לעורכי הדין עד לפרט הקטן ביותר ולהביא לתוצאות מעולות בתוך זמן קצר.

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם