המחשבה מאחורי עיצוב לוגו
לעורך דין

עיצוב לוגו לעורך דין זה לא דבר של מה בכך. לוגו מייצג את התדמית, המסר השיווקי והאישי שלכם. אבל בתחום עריכת הדין יש חוקים! רוצים לקבל דגשים? כנסו
logo-design

תוכן עניינים

לוגו מהווה חלק חיוני ובלתי-נפרד מכל עסק: לוגו מייצג את התדמית שלכם, את המסר השיווקי והאישי שאתם מבקשים להעביר ללקוחות שלכם. לוגו טוב, הוא גם כזה שהלקוחות שלכם יזכרו היטב, כך שכשיתקלו בו במקום כזה או אחר – הם יחשבו עליכם כמעט מיד.

ייצור של לוגו הוא אינו עניין של מה בכך, לאו דווקא בשל תהליך העיצוב, אלא משום שיש להקדיש לאופן העיצוב הרבה מאוד מחשבה, יצירתיות וכיוון שיווקי – שלפיו אנחנו מעצבים את כל השפה של הפירמה שלכם.

המחשבה מאחורי לוגו שכולם יזכרו

עיצוב לוגו לעורך דין מצריך הרבה השקעה בזכירות של הלוגו עצמו: הלוגו שהלקוחות שלכם יחשבו עליו ברגע שבו הם או הקרובים אליהם זקוקים לייעוץ משפטי.

המחשבה מאחורי עיצוב לוגו לעורך דין שכולם יזכרו

המחשבה מאחורי עיצוב לוגו לעורך דין באה במטרה לעודד את הלקוחות שלכם לזכור את הלוגו שלכם, אנו שמים דגש על ציפ”י:

  • צבעוניות ושמחת חיים – נכון, כשחושבים אודות עיצוב לוגו לעורכי דין, האסוציאציה הראשונה רחוקה מצבע או משמחת חיים. ועם זאת, מחקרים שיווקיים מעידים כי הלוגואים הצבעוניים ביותר, אלו שמשדרים רגש וחום, הם אלו שאנשים זוכרים יותר מכל. בעצם, בתחום שמתקשר להתמודדות עם קשיי האדם מידי יום, מדוע אין קשר בין עריכת דין ורגש? עיצוב לוגו לעורך דין לדיני משפחה, לדוגמא, תרוויח מהיכולת לעורר בפונים אליה רגש והזדהות, כבר בצפייה בלוגו. זה בדיוק מה שאנחנו עושים.
  • ידע – הניסיון והידע הנרחב שלנו בתחום המשפט, מסייעים לנו לייצר לוגו שמשלב בין החזון, השירות והרגש שאתם מבקשים להעביר לקהל לקוחותיכם.
  • פשטות – ולפעמים דווקא הפשוט ביותר, הוא הזכיר ביותר. כאשר אתם רוצים לשדר מקצועיות, כאשר אתם שואפים שהלקוחות יוכלו לסרוק את הלוגו שלכם ולהטמיע אותו בתודעה שלהם בקלות, לוגו פשוט היא בהחלט הדרך. כשאנחנו חושבים על לוגו פשוט, אנחנו מתמקדים בלוגו המבוסס על צבע אחיד, שמשדר מסר אחד חזק ויציב – אתם מהווים את הפתרון לסוגיה המשפטית של הלקוח.
  • יצירתיות – האהבה לתחום עיצוב לוגו לעורך דין ובכלל, לעיצוב עולם הדיגיטל באמצעות אומנות ותוכן.

לוגו שונה

עיצוב לוגו לעורך דין הוא מונח כללי, המתייחס לעיצוב עבור כל עורך דין שקיים בארץ. מתוך כ- 60,000 עורכי דין במדינה קטנה אחת, מהו הייחוד שלכם, הבידול שלכם, מה שיביא את הלקוחות לבחור דווקא בכם, על פני כל השאר?

המטרה שלנו היא שהלוגו שלכם ישקף ללקוחות את הייחודיות הזו: את החזון, את האישיות ואת המומחיות שלכם בתחום, שיבהירו להם כי עליהם לפנות אליכם.

לוגו רלוונטי

לוגו שממחיש את השירות שלכם בו-ברגע כלומר, כזה שמסביר ללקוחות מה אתם מציעים להם, עוד לפני שקראו אודותיכם מילה אחת.

המחשבה מאחורי עיצוב לוגו רלוונטי למשרד עורכי דין

העצמים, הצבעים, אפילו פונט הכיתוב, כולם יסייעו ללקוחות שלכם ללמוד אודות הפירמה שלכם, גודלה והשירותים שלה. הבנה כה עמוקה וכה מהירה, תינטע בהם ביטחון להמשיך ולחקור אודותיכם. כמו כן, המיתוג בשאר הערוצים השיווקיים צריך להיות בהתאמה לעיצוב של הלוגו. לדומגא, באתר שהכנו לעורך דין יניר קינן תוכלו לראות שהצבעים ואיפיון האתר מתאימים לאופי הלוגו.

לוגו מקצועי

בסופו של יום אתם אנשי אשכולות, שפועלים בתחום מקצועי ומכובד מאוד. מסיבה זו, המחשבה מאחורי עיצוב לוגו לעורך דין מצריך הרבה מאוד הבנה בכל הנוגע בהטמעת ערכי המקצועיות, הכוח, העוצמה והביטחון. בנוסף, לוגו מוסיף המון למיתוג של עורך הדין ומוסיף המון לחשיפה שלו. כתבנו על זה מאמר מעולה שתוכלו למצוא כאן.

כשהלקוחות שלכם יקבלו את כל המסרים החזקים הללו כשהם פוגשים בלוגו שלכם, הם ירצו לגלות עוד אודותיכם ובזכות זאת, ילמדו כי אתם אכן הפתרון לסוגייה המשפטית שלהם.

אנחנו כאן ב- Digitalaw יודעים חשיבות העיצוב מהי ומעצבים לוגואים יוצאי דופן עבור עורכי דין ופירמות עורכי דין.

התרשמתם? אנחנו נשמח שתפנו אלינו ממש כאן.

לשיתוף מהיר לחצו כאן

עו"ד מעוניין לקבל שיחת ייעוץ על מיתוג, שיווק דיגיטלי או פרסום המשרד שלך? השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך

שיווק דיגיטלי לעורכי דין באינטרנט
שיווק עורכי דין

שיווק עורכי דין באינטרנט

אנחנו בטח לא מחדשים לך שהיצע השירותים המשפטיים עולה על הביקוש. הנגזרת מכך היא שלא מעט עורכי דין מוצאים עצמם מתעסקים בפעילות קידום העסק והפעילות

קרא עוד »
פרסום עורכי דין דיגיטלו
פרסום עורכי דין

פרסום עורכי דין – דיגיטלו

עורכי דין, הגיע הזמן שתיקחו את העסק שלכם כמה צעדים קדימה.  כשתשקיעו, פרסום לעורכי דין יעזור להרבה יותר לקוחות להכיר אתכם, ובזכות זאת אתם נהנים

קרא עוד »
תמונה של פרסום לעורכי דין בפייסבוק
פרסום עורכי דין

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

פרסום בפייסבוק לעורכי דין מסייע לאינספור לקוחות פוטנציאליים לפגוש אתכם ברשת החברתית שהם אוהבים. האמת היא שהמילה “אוהבים” היא מילה חלשה, שכן כיום רוב האנשים

קרא עוד »

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם