קידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל – טיפים מנצחים

קידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל – טיפים מנצחים

טיפ מעולם העיצוב – נופר בבייב, ממתגת ומבדלת עסקית

קידום עורכי דין תלוי מאוד ביכולת שלכם למשוך את עין הקהל שלכם. הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות מיתוג נכון. כן, לוגו וכרטיסי ביקור מהווים חלק בלתי-נפרד וחיוני מתהליך המיתוג: הם מסייעים ללקוחות שלכם לזכור אתכם, להתרשם מכם לטובה ולבחור דווקא בכם. ועם זאת, כאשר "מדברים מיתוג", מדברים על הרבה יותר מלוגו בלבד. קידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל מצריך מיתוג נכון של החברה.

טיפים מנצחים לקידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל

מיתוג מתייחס ליצירה של בידול כלומר, תהליך שיסייע להציג את העסק שלכם בצורה שונה מיתר המתחרים שלכם, כך שאתם תמשכו יותר תשומת לב, תהוו מוקד הזדהות טבעי יותר ותיבחרו על ידי הלקוחות.

בידול איכותי, הוא כזה שמתמקד בשילוב ספציפי של צבעים בעיצובים של המותג שלכם, ביצירה של שפה אינדיבידואלית, שבאמצעותה אתם מתקשרים עם הלקוחות שלכם. כל פיסת מידע שלכם, מוטבעת בהבטחות שלכם, במסרים שלכם, בחזון שלכם.

ככל שתשמרו על קו יציב יותר של תקשורת, כך תיטעו בלקוחות שלכם את הרושם, האמון והביטחון לבחור בכם.

טיפ מעולם התוכן – עדן יצחק, כותבת תוכן מקצועית

קידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל, חייב להכיל תוכן איכותי. התוכן הוא המלך, זאת כולם יודעים: התוכן מעביר ללקוחות שלכם מידע חיוני כגון מי אתם, מהם השירותים שאתם מציעים, מהן ההתמחויות שלכם, להגדיר את הניסיון שלכם, לתרום להם מידע אינפורמטיבי ועוד. קידום עורכי דין תלוי באיכות שבה אתם תייצרו את התוכן הזה; ככל שיהיה נגיש יותר ללקוחות שלכם, כך הם ירצו לפנות דווקא אליכם, על פני יתר המתחרים ברשת.

הכוונה ב"הנגשת התוכן", מתייחסת למספר שלבים:

  • הנגשה פיזית – פרסום תכנים באתר תדמית וברשתות החברתיות על בסיס קבוע.
  • הנגשה אינטלקטואלית – התאימו את רמת השפה ואת השיח, לקהלי היעד שלכם.
  • הנגשה מושקעת – הקפידו על דקדוק, על אוצר-מילים רחב ונסו לחשוב על סיפורים ודרכים יצירתיות, להעביר את המידע שלכם בתצורה קולחת.

זכרו, התוכן שימשוך את הלקוחות שלכם יותר מכל, הוא התוכן שמכוון בדיוק אליהם.  

טיפ מעולם פיתוח האתרים – סמדר ישראל, מתכנתת ומפתחת אתרים

כל עסק שמכבד את עצמו זקוק לאתר: אתר שיספר ללקוחות שלו מיהו, למה לבחור דווקא בו, מה הוא מציע, מהי הגישה שלו וכיצד הוא טוב יותר ממתחריו.

אתר תדמיתי, הוא אתר שמספר ללקוחות שלכם את כל הטוב הזה ועוד. בכדי שתיהנו מאתר איכותי ומזמין, כדאי לכם לדאוג לאתר שהוא רספונסיבי כלומר, שהוא מותאם לשימוש בפלאפון החכם ובכל דפדפן אינטרנטי. רוב האנשים שמחפשים שירותים, בדרך-כלל עושים זאת בדרכים, באמצעות הפלאפון שלהם. כשהאתר שלכם אינו מותאם, אתם מפספסים אותם.

קידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל, מחייב אתר מותאם המעניק ללקוחות שלכם את הנוחות ואת הנגישות להיחשף אליכם ולגלות את כל היתרונות שלכם, מכל מקום בעולם.

אחד האתרים המועדפים עלינו הוא אתר שבנינו לעורך דין מאור אביקסיס שמראה בצורה מאוד ברורה כמה חשוב להשתמש בפיתוח אתרים מקצועי ונכון עם איפיון תואם למותג.

טיפ מעולם הצילום – איילת רוטמן

צילומי תדמית וסרטוני תדמית, הם הדובדבנים של הקצפת שהיא קידום עורכי דין. עורכי דין במיוחד, זקוקים לצילומים מרשימים ומקצועיים, שימחישו בפני הלקוחות שלכם את הביטחון ואת הכוח המשפטי שלכם ממבט ראשון.

קידום עורכי דין בדיגיטל ובכלל - טיפים לצילום נכון

אני מתמחה בשילוב של צילום, מקצועיות ורגש, משום שאני מאמינה שאלו התכונות המהותיות ביותר בכל תמונה. הצילומים האותנטיים והעוצמתיים ביותר, הם גם המקדמים ביותר.

טיפ מעולם השיווק – עומרי נאור, מומחה בשיווק דיגיטלי

קידום עורכי דין הוא תמונה בלבד, עד שמשלבים אותו יחד עם השיווק הדיגיטלי. גם אם יש בידכם את האתר המושקע ביותר ואת הדפים העסקיים הממותגים ביותר, כל עוד לא תנהלו משפכים שיווקיים נכונים – אף אחד מהלקוחות שלכם לא יוכל לראות אותם.

שיווק דיגיטלי, אורגני או ממומן, שניהם מעצימים באופן משמעותי את הנוכחות שלכם ברשת: הלקוחות שלכם יוכלו למצוא אתכם ראשונים במנועי החיפושים, לאתר אתכם בקלות ברשתות החברתיות ולראות אתכם בין הפרסומים שלהם.

שיווק ממומן פועל לפי מודל כלכלי יותר. לעומת זאת, שיווק אורגני פועל על שיטתיות, לכן הטיפ הטוב ביותר שאני יכול לתת לכם – הוא שתפרסמו את התכנים שלכם בצורה עקבית, כך שהרשת תיתן לכם עדיפות פרסום.

עקביות תעודד את מנועי החיפוש והרשתות החברתיות לפרסם דווקא אתכם, משום שהם ישימו לב כי אתם פעילים ומשקיעים בתוכן שלכם.

שתף את המאמר הזה עם החבר'ה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רוצה מאמר כזה?

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעוניינים בשירותים שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם